Güzel Günler full HD bölüm izle! Güzel Günler 15. bölüm tek parça izle! Güzel Günler son bölüm neler oldu?

Show Tv ekranlarında yayınlanan Hoş Günler dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Hoş Günler 15. kısım full HD izle ve Hoş Günler full HD kısım izleme linkini araştıran seyirci, Hoş Günler 15. kısım tek kesim izle ve Hoş Günler full HD kısım izle diye araştırıyor. Hoş Günler full HD kısım izle!Güzel Günler 15. kısım tek modül izle! Hoş Günler son kısım neler oldu? Ayrıntılar haberimizdedir…

GÜZEL GÜNLER SON KISIM NELER OLDU?

Selma’nın Van’a dönüş yolunda aldığı sürpriz telefon onu değerli bir tercih yapmaya zorlar. Mihran’ın Alya’yla barışmasını kutlamak için kahvaltıda buluşan konut halkı Selma’dan gelen haberle karışır. Selma, İstanbul’da yine ayaklarının üzerinde durmaya çabalarken, Değer, Yargıç’ı belediyeye şikâyet ederek hem kendisinin, hem de Yargıç’ın başına iş açacak komik olaylar zincirinin başlamasına neden olur. Minik Leylim’in ortadan kaybolmasıyla Altan, Atakan, Füsun, Feyyaz, Değer ve hatta Yargıç’ın yolları kesişir.

Küçük Ninja Leylim’in peşindeki Mihran ve Selma kendilerine itiraf edemeseler de giderek yakınlaşmaktadır.

HOŞ GÜNLER 15. KISIM FULL HD İZLE! (LİNK)

GÜZEL GÜNLER KONUSU NE?

‘Canım Ailem’ ve ‘Aramızda Kalsın’ üzere televizyon tarihine damgasını vurmuş, hafızalarda yer etmiş dizilerin muharriri ve üretimcisinin imzasını taşıyan ‘Güzel Günler’den yeni bir tanıtım daha yayınlandı.

Sıcak, eğlenceli, sevinçli bir ailenin kıssasını ekrana taşıyacak ‘Güzel Günler’in oyuncu takımında usta ve genç isimler bir ortada yer alıyor. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, His Köse ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler’i bir ortaya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

İzleyicisiyle buluşmak için gün sayan ‘Güzel Günler’in direktör koltuğunda Osman Taşçı otururken, dizinin senaryosu Selin Tunç imzasını taşıyor.

HOŞ GÜNLER FULL HD İZLE!

GÜZEL GÜNLER OYUNCULARI

Binnur Kaya (Kıymet), Ecem Erkek (Füsun), Leyla Tanlar (Selma), Zeynep Çamcı(Altan), Olgun Toker (Atakan), Burak Dakak (Mihran) ve Yıldıray Şahinler (Hakim), Seray Gözler (Saliha)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir